A Clean Partnership Polska Sp. z o.o. powstała w 2015 roku na bazie oddziału A Clean Partner Int. AB odpowiadając na potrzeby naszych klientów w Polsce w zakresie zaspokojenia ciągłości dostaw.

Oferujemy:

  • środki klasy premium (produkcja w Szwecji)
  • sprzęt do sprzątania  (produkcja EU)
  • czyściwa włókninowe (produkcja EC)

A Clean Partnership Polska Sp. z o.o jest wyłącznym przedstawicielem handlowym Clemondo. Staramy się propagować na rynku ideę produktów ekologicznych. Clemondo za punkt honoru stawia sobie tworzenie produktów, które będą jak najbardziej przyjazne środowisku. Dziś gama produktów ekologicznych to około 80% produkcji.

Clemondo zostało założone w 1952 roku i jest dziś jednym z wiodących podmiotów rynku w dziedzinie chemii formułowanej. Dzięki idei Bezpiecznej chemii, trosce o środowisko i człowieka, Clemondo opracowuje rozwiązania, które chronią naszą wspólną przyszłość. Dzięki trzem markom

Lahega,  Liv,  Strovels

 oferujemy najszerszą gamę wydajnych i ekologicznych środków czyszczących na rynku.

Wszystko, co robimy, wpływa na naszą środowisko na różne sposoby. Dlatego postanowiliśmy być przykładem, jeśli chodzi o dostarczanie zrównoważonych, innowacyjnych i skutecznych kompleksowych rozwiązań.

Rozwijamy produkty i usługi w oparciu o dogłębną wiedzę na temat zrównoważonego rozwoju, sformułowanej chemii, aplikacji i wyzwań biznesowych klientów. Rezultatem są bezpieczne, skuteczne  i kompletne rozwiązania w dziedzinie czyszczenia i higieny, które spełniają potrzeby rynku – zarówno dziś, jak iw przyszłości.

logo a clean partnership - O firmie